Oranjebandentoernooi Dojo t Loo 18-06-2017 |
---|
1e: Jesse Molen |
1e: May Witjes |
1e: Celine Kleijmeer |
2e: Luuk van Waggendorff van Ryn |
2e: Kami Dekker |
2e: Roan Krom |
2e: Wobbe Kruize |
2e: Victor Hogeveen |
2e: Jayden Campagne |
3e: Tyler le Loux |
3e: Sam van der Veek |
Toradoshi 11-06-2017 |
---|
1e: Job Kroon |
1e: Wobbe Kruize |
2e: Jonne Coolegem |
2e: Jorne Reitsma |
2e: May Witjes |
3e: Bjorn Krom |
3e: Lex Gast |
3e: Roan Krom |
3e: Stan de Laleijne |
Omring 21-05-2017 |
---|
1e: Jonne Coolegem |
2e: Kars Kroon |
3e: Elvin Groefsema |
3e: Mats Kroon |
1e: Luuk van Waggendorff van Ryn |
1e: Stan de Laleijne |
2e: Job Kroon |
2e: Kami Dekker |
2e: Sam van der Veek |
2e: Jayden Campagne |
3e: Jesse Molen |
Bloembollentoernooi 29-04-2017 |
---|
1e: Job Kroon |
2e: Mats Kroon |
2e: Sija Coolegem |
3e: Jonne Coolegem |
Pascal Proper 09-04-2017 |
---|
1e: Jesse Molen |
1e: Sam van der Veek |
Soeverein Cup (BE) 08-04-2017 |
---|
1e: Elvin Groefsema |
1e: Sija Coolegem |
2e: Bjorn Krom |
2e: Job Kroon |
2e: Roan Krom |
2e: Stan de Laleijne |
2e: Yesper Brunekreef |
3e: Di An Tan |
3e: May Witjes |
Ontwikkelingstoernooi 3 JBN 02-04-2017 |
---|
1e: Pablo van Ginkel |
1e: Wobbe Kruize |
1e: Jesse Molen |
1e: Luuk van Waggendorff van Ryn |
2e: Roan Krom |
2e: Bjorn Krom |
2e: Bjorn Krom |
3e: Sebastian Haasnoot |
3e: Sam van der Veek |
3e: Sil Elfring |
DK -15 26-02-2017 |
---|
2e: Sija Coolegem |
3e: Kars Kroon |
3e: Mats Kroon |
Ontwikkelingstoernooi 2 JBN 12-02-2017 |
---|
1e: Lex Gast |
1e: Luuk van Waggendorff van Ryn |
2e: Bjorn Krom |
2e: Pablo van Ginkel |
2e: Sam van der Veek |
Sprokkeltoernooi 12-02-2017 |
---|
3e: Mats Kroon |
Ontwikkelingstoernooi 2 JBN 12-02-2017 |
---|
3e: Roan Krom |
3e: Sebastian Haasnoot |
Hoogland toernooi 05-02-2017 |
---|
2e: Job Kroon |
3e: Stan de Laleijne |
3e: Sija Coolegem |
Wit gele bandentoernooi 22-01-2017 |
---|
1e: Roan Krom |
1e: Wobbe Kruize |
3e: May Witjes |
3e: Victor Hogeveen |
Jutterstoernooi 15-01-2017 |
---|
1e: Elvin Groefsema |
1e: Jonne Coolegem |
2e: Bjorn Krom |
2e: Di An Tan |
2e: Job Kroon |
3e: Luuk van Waggendorff van Ryn |
3e: Roan Krom |
3e: Yesper Brunekreef |
Open Haarlemmermeerse 17-12-2016 |
---|
2e: Yesper Brunekreef |
Ontwikkelingstoernooi Anna Paulowna 11-12-2016 |
---|
1e: Bjorn Krom |
1e: Lex Gast |
1e: Luuk van Waggendorff van Ryn |
1e: Pablo van Ginkel |
2e: Kami Dekker |
2e: Roan Krom |
2e: Sebastian Haasnoot |
3e: Jorne Reitsma |
3e: May Witjes |
3e: Wobbe Kruize |
Ippon Trophy Antwerpen 27-11-2016 |
---|
1e: Elvin Groefsema |
1e: Job Kroon |
1e: Stan de Laleijne |
1e: Yesper Brunekreef |
Open Helderse 27-11-2016 |
---|
3e: Fil Dekker |
3e: Kars Kroon |
Ippon Trophy Antwerpen 27-11-2016 |
---|
3e: May Witjes |
3e: Sven Witjes |
Waterland toernooi 20-11-2016 |
---|
1e: Luuk van Waggendorff van Ryn |
1e: Sija Coolegem |
1e: Victor Hogeveen |
2e: Bjorn Krom |
2e: Jonne Coolegem |
2e: Roan Krom |
2e: Yesper Brunekreef |
2e: Wobbe Kruize |
2e: Tyler le Loux |
3e: Di An Tan |
3e: Jesse Molen |
3e: Kars Kroon |
3e: May Witjes |
3e: Sebastian Haasnoot |
Ontwikkelingstoernooi Dojo 't Loo 06-11-2016 |
---|
1e: Jesse Molen |
1e: Lex Gast |
1e: Kami Dekker |
2e: May Witjes |
2e: Pablo van Ginkel |
2e: Victor Hogeveen |
Noord-Hollandse kampioenschappen 06-11-2016 |
---|
3e: Di An Tan |
3e: Yesper Brunekreef |
Ontwikkelingstoernooi Dojo 't Loo 06-11-2016 |
---|
3e: Luuk van Waggendorff van Ryn |
3e: Roan Krom |
3e: Sebastian Haasnoot |
Afdelingskampioenschappen B-pupillen 30-10-2016 |
---|
1e: Di An Tan |
1e: Yesper Brunekreef |
1e: Stan de Laleijne |
3e: Bjorn Krom |
3e: Floris van Groen |
Open Alkmaarse 09-10-2016 |
---|
2e: May Witjes |
2e: Elvin Groefsema |
koegras 01-10-2016 |
---|
1e: Di An Tan |
2e: Stan de Laleijne |