Flevoland Open Internationaal 22-06-2019 |
---|
1e: Yesper Brunekreef |
1e: Di An Tan |
2e: Elvin Groefsema |
2e: Boet Groen |
2e: Luuk van Waggendorff van Ryn |
3e: Daan van Waggendorff van Ryn |
3e: Roan Krom |
Oranje banden toernooi Dojo 16-06-2019 |
---|
1e: Boet Groen |
1e: Sam van der Veek |
1e: Daan van Waggendorff van Ryn |
1e: Luuk van Waggendorff van Ryn |
1e: Bastiaan Elzenga |
1e: Roan Krom |
2e: Thijs Olyrhook Molenaar |
2e: Liv Veldt |
2e: Sven Walta |
2e: Jesse Molen |
2e: Joep Groeneveld |
3e: Jorne Reitsma |
3e: Sebastian Haasnoot |
Toradoshi 02-06-2019 |
---|
1e: Elvin Groefsema |
1e: Boet Groen |
1e: Luuk van Waggendorff van Ryn |
1e: Jesse Molen |
1e: Sven Walta |
1e: Mats Kroon |
2e: Daan van Waggendorff van Ryn |
2e: Roan Krom |
2e: Kars Kroon |
2e: Celine Kleijmeer |
2e: Stan de Laleijne |
2e: Job Kroon |
3e: Wobbe Kruize |
3e: Bjorn Krom |
3e: Lucas Haasnoot |
3e: Di An Tan |
West Fries Open 26-05-2019 |
---|
1e: Elvin Groefsema |
1e: Boet Groen |
1e: Jesse Molen |
1e: Di An Tan |
1e: Luuk van Waggendorff van Ryn |
1e: Daan van Waggendorff van Ryn |
1e: Sven Walta |
2e: Sil Elfring |
2e: Daan Kamping |
2e: Sil Klaver |
2e: Roan Krom |
2e: Job Kroon |
3e: Sebastian Haasnoot |
3e: Joep Groeneveld |
3e: Stan de Laleijne |
3e: David Roubos |
Kodokan 19-05-2019 |
---|
1e: Joyce Pepping |
2e: Kami Dekker |
2e: Celine Kleijmeer |
2e: Nova Bo Schoonhoven |
Bloembollentoernooi 28-04-2019 |
---|
1e: Yesper Brunekreef |
1e: Kars Kroon |
2e: Jonne Coolegem |
2e: Pablo van Ginkel |
Friese masters 20-04-2019 |
---|
1e: Sija Coolegem |
2e: Kars Kroon |
3e: Jonne Coolegem |
Lommel 14-04-2019 |
---|
1e: Wobbe Kruize |
1e: Luuk van Waggendorff van Ryn |
2e: Roan Krom |
3e: Sija Coolegem |
3e: Kami Dekker |
3e: Elvin Groefsema |
3e: Sam van der Veek |
3e: Jorne Reitsma |
3e: Di An Tan |
NK -15 06-04-2019 |
---|
1e: Sija Coolegem |
Ontwikkelingstoernooi JBN 31-03-2019 |
---|
1e: Bastiaan Elzenga |
1e: Boet Groen |
2e: Victor Hogeveen |
2e: Nova Bo Schoonhoven |
2e: Sam van der Veek |
3e: Sil Elfring |
3e: Thijs Olyrhook Molenaar |
3e: David Roubos |
DK -15 17-03-2019 |
---|
1e: Yesper Brunekreef |
1e: Sija Coolegem |
1e: Di An Tan |
2e: Celine Kleijmeer |
DK A-pupillen 10-03-2019 |
---|
3e: Sven Walta |
Afdelingskampioenschap A-pupillen 03-03-2019 |
---|
1e: Daan van Waggendorff van Ryn |
1e: Sven Walta |
3e: Sebastian Haasnoot |
DK -18 17-02-2019 |
---|
3e: Fil Dekker |
3e: Jonne Coolegem |
3e: Sija Coolegem |
Ontwikkelingstoernooi JBN 10-02-2019 |
---|
1e: Boet Groen |
1e: Lucas Haasnoot |
1e: Michelle Otto |
1e: Daan van Waggendorff van Ryn |
1e: Sven Walta |
Sprokkeltoernooi 10-02-2019 |
---|
1e: Yesper Brunekreef |
Ontwikkelingstoernooi JBN 10-02-2019 |
---|
1e: Liv Veldt |
2e: Sil Elfring |
2e: Sebastian Haasnoot |
2e: Thijs Olyrhook Molenaar |
2e: Joyce Pepping |
2e: Nova Bo Schoonhoven |
Sprokkeltoernooi 10-02-2019 |
---|
2e: Kars Kroon |
Ontwikkelingstoernooi JBN 10-02-2019 |
---|
3e: Kami Dekker |
3e: Bastiaan Elzenga |
3e: Sil Klaver |
3e: David Roubos |
Sprokkeltoernooi 10-02-2019 |
---|
3e: Fil Dekker |
Internationaal Hoogland 03-02-2019 |
---|
1e: Yesper Brunekreef |
1e: Sija Coolegem |
1e: Elvin Groefsema |
1e: Daan van Waggendorff van Ryn |
2e: Sebastian Haasnoot |
2e: Roan Krom |
2e: Jesse Molen |
2e: Jorne Reitsma |
Debora Gravestijn Classic 02-02-2019 |
---|
1e: Liv Veldt |
wit gele banden toernooi tom van der kolk 20-01-2019 |
---|
1e: Thijs Olyrhook Molenaar |
1e: Jorne Reitsma |
1e: Sven Walta |
2e: Sil Elfring |
2e: Sam van der Veek |
3e: Kami Dekker |
3e: Joep Groeneveld |
3e: Daan Kamping |
3e: David Roubos |
Gemert 20-01-2019 |
---|
3e: Elvin Groefsema |
Enschede 16-12-2018 |
---|
3e: Elvin Groefsema |
Ontwikkelingstoernooi JBN 09-12-2018 |
---|
1e: Bastiaan Elzenga |
1e: Victor Hogeveen |
1e: Daan van Waggendorff van Ryn |
1e: Sam van der Veek |
1e: Sven Walta |
2e: Lucas Haasnoot |
2e: Sebastian Haasnoot |
2e: Tyler le Loux |
2e: David Roubos |
2e: Kami Dekker |
Almeerse 25-11-2018 |
---|
1e: Celine Kleijmeer |
1e: Mats Kroon |
1e: Kars Kroon |
1e: Luuk van Waggendorff van Ryn |
1e: Sija Coolegem |
2e: Bjorn Krom |
2e: Job Kroon |
2e: Wobbe Kruize |
2e: Yesper Brunekreef |
3e: Lex Gast |
3e: Roan Krom |
3e: Jorne Reitsma |
Waterland 18-11-2018 |
---|
1e: Elvin Groefsema |
1e: Kars Kroon |
1e: Di An Tan |
2e: Pablo van Ginkel |
Waterland 18-11-2018 |
---|
2e: Yesper Brunekreef |
Waterland 18-11-2018 |
---|
3e: Wobbe Kruize |
3e: Jesse Molen |
Waterland 18-11-2018 |
---|
3e: Sija Coolegem |
wit gele bandentoernooi Dojo t Loo 11-11-2018 |
---|
1e: Victor Hogeveen |
1e: Sven Walta |
1e: Sam van der Veek |
Ontwikkelingstoernooi 11-11-2018 |
---|
1e: Liv Veldt |
wit gele bandentoernooi Dojo t Loo 11-11-2018 |
---|
2e: Daan van Waggendorff van Ryn |
DK B-pupillen 11-11-2018 |
---|
2e: Celine Kleijmeer |
wit gele bandentoernooi Dojo t Loo 11-11-2018 |
---|
3e: Boet Groen |
DK B-pupillen 11-11-2018 |
---|
3e: Maarten Roubos |
Afdelingskampioenschap B-pupillen 04-11-2018 |
---|
2e: Celine Kleijmeer |
3e: Maarten Roubos |
Open Alkmaarse 14-10-2018 |
---|
2e: Celine Kleijmeer |
3e: Kars Kroon |
witte banden toernooi 07-10-2018 |
---|
1e: Sven Walta |
witte banden toernooi 07-10-2018 |
---|
3e: Liv Veldt |
Koegras 06-10-2018 |
---|
1e: Pablo van Ginkel |
2e: Sebastian Haasnoot |
2e: Kars Kroon |
2e: Wobbe Kruize |
2e: Luuk van Waggendorff van Ryn |
3e: Jorne Reitsma |
3e: Maarten Roubos |